Choď na obsah Choď na menu
 


Môj názor na po niektorých chalanoch

        Môj názor na chlapcoch!

Môj názor na chalanoch je(myslím že iný a divný).

Chalpci: • Ako naozaj nič nemám proti chlapcoch ale je to iné. Chlapci sú ako Futbalová Lopta. Predstavte si, že chodíte s nejakým chalanom a zrazu jedného dňa Vám dá takú ranu do chrbta.Idete z nejakého obchodu (Napr.: Z obuvi,textilu,potrvín,optiky,cukrárne....) a nesiete si dobrú náladu a zrazu BUM! Tvoj chalan s inou .

                •Páči sa ti nejaký chalan.Začnete spolu chodiť dni,týždne,mesiace,roky. A začnete spolu                  zaspávať.Až jedného dňa pred tvojími narodeninami v noci sa zobudíš a ON nikde! A                        pomyslite si: Určite má inú!  Asi už to s nami nevydrží! A ráno zistíte, že ti pripravil oslavu.

                 •Oni chlapci sú taký,že si nevedia vybrať medzi 2.,3.,dievčatami.Zaľúbia sa do jednej a                      pri tom ignorujú ďalšie, s ktorými bol veľmi dobrý kamarát.Ale nezabudnite na to,že                            pokiaľ sa na chalanoch vykašlia kamaráti,frajerka a ty si jeho najlepšia kamarátka,                          neboj sa vrátin sa k tebe.

                 •Ja som strašne zaľúbená do jedného chlapca.(Spolužiaka) Ale on vraví,že nikdy ale                           nikdy nebude do mňa. Ignoruje mňa jediné divča z triedy. A nadáva mi, že som                                    krava,koza......Cítim sa sama :(

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Pinhead, 20. 7. 2013 20:57)

bola jedna "žena", lebo ženou nemožno ju nazývať. Skôr obludou. Predstav si ju ako revolver. Ten revolver bol namierený priamo oproti môjmu srdcu.